Вітаю Вас, Гість

Майже до самого кінця ХІХ століття в Дмитрівці була одна церковно-приходська школа.

Першу початкову школу було відкрито в 90-х роках ХІХ століття, а другу – в 1910 році. 
Дмитрівська середня школа заснована у 1898 році. 
Спочатку існувало дві школи: початкова (російська) школа, де навчалися діти переселенців з російських губерній; 

українська школа, де навчалися діти переселенців з Полтавської губернії та с. Берестове. У  школах навчалося близько 60 учнів, з яких не  більше 25-30% закінчувало початкове навчання. Сільська інтелігенція тих часів складалася з чотирьох осіб: попа,  урядника та двох вчителів. У 1939 році в Дмитрівці  відкривається семирічна школа, і неписьменність була повністю  ліквідована.
У післявоєнні роки директором школи був Червенко Ілля  Дмитрович - вчитель історії. Саме він зібрав неоціненний   матеріал з історії Дмитрівки і створив сільський музей при  Будинку культури. У кінці 50-х років було побудовано два приміщення школи на вісім класних кімнат. В селі був сільський   клуб, в якому працювали самодіяльні гуртки. У 1953 р був перший випуск 10 класу.
 
 
                      
У п'ятидесятому році школу очолював вчитель хімії та  біології  Мельник Михайло Степанович.
 
 
 
 
 
 
 З 1960 по 1984 рік директором школи був Охонько Ілля  Семенович.
39 років працював він у нашій школі. Спочатку – завідуючим початкових класів, а 24 роки - директором школи.  Він приклав багато зусиль, щоб сучасне приміщення школи було  збудовано у 1978 році. Сам особисто їздив до Києва, замовляв  проект. Талановитий керівник, за всіма справами слідкував  особисто, любив порядок та дисципліну. Пунктуальний,  вимогливий до себе і оточуючих. Створив згуртований колектив вчителів та учнів. Його поважали батьки, вчителі, учні, односельці.
 
 
 
 
 
З 1984 року директором школи був Завдов’єв Володимир Миколайович - вчитель історії. Він очолював школу 21 рік. За ці роки він зміг створити гарні умови для покращення матеріальної бази школи, підвищення професійного росту вчителів.
 
 
 
 
З 2005 року по 2019 директором школи працював Чирков Олександр Миколайович - вчитель фізики та математики.