Вітаю Вас, Гість

 

Самостійна Республіка Учнівського Самоврядування

 «Учляндія»

У нашій школі з 2005 року існує самостійна республіка Учляндія. Є у нас свій гімн, прапор, президент,  Кабінет Міністрів. Президента республіки вибирають самі учні шляхом таємного голосування.
 
Президент обирається терміном на 1 рік і приступає до своїх обов’язків на наступний день після оголошення результатів.
 
 
На першому своєму засіданні Кабінет Міністрів розподіляє повноваження і разом зі старостами класів та педагогом-наставником планує роботу республіки Учляндія на  Ι семестр навчального року .
 

Робота міністрів республіки Учляндії планується згідно з основними напрямками виховної роботи школи. 
Це є:
  •   громадянське та військово-патріотичне виховання; 
  • превентивне та моральне виховання;
  • художньо-естетичне виховання та творчий розвиток особистості;
  • формування  здорового способу життя та екологічне виховання;
  • родинно-сімейне та трудове виховання.
 
 
 
А на день Вчителя ми проводимо день самоврядування. В цей день на урочистій лінійці адміністрація школи передає всю свою владу Президенту та Кабінету Міністрів. Уроки в цей день ведуть учні-старшокласники. В кінці дня самоврядування для вчителів діти показують святковий концерт. Поздоровляють зі святом, нагороджують грамотами „Наймудріший”, 
  „Найелегантніший”, „Найкращий співрозмовник”…  Ці звання вчителям присвоюють самі діти. 

Учні нашої школи входять до складу Ради Школи . Вони беруть активну участь в обговоренні питань, які вирішуються на засіданнях. Про результати своєї діяльності Кабінет Міністрів та Президент звітують на загальношкільних лінійках, які проводяться 2 рази на місяць. Кінцеві результати роботи всієї школи підводяться Кабінетом Міністрів та Президентом на Святі Дитячої організації 19 травня.