Вітаю Вас, Гість

Шановні учасники квесту!

Ось і наближається до фінішу наш квест, але Ваша подорож до майбутнього тільки розпочалася. Сподіваюсь, що за ці 2 тижні Ви зрозуміли, що  Internet відкриває для Вас багато можливостей у вивченні різних предметів, пошуку інформації, але поряд з цим на просторах всемірної павутині багато небезпек. 10 лютого 2015 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме День безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що проводить ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет. А тому сьогодні Ви отримаєте 2 завдання.

Завдання 10

На початку квеста Вам було запропоновано придумати цікаве запитання, подібне до завдань квеста. Чекаю Ваші запитання, відповіді до них та гіперпосилання на відповіді 7.02.2015   до 23:55. Всі запитання  будуть опубліковані з 8 до 9 ранку 8 лютого. Ваше завдання відповісти на всі запитання, за вірну відповідь 1 бал. Автор найцікавішого та найскладнішого завдання отримає додатковий бал.

Завдання 11

Підготувати доповідь до Дня безпечного інтернету (презентацію, малюнок, сценку, вірш, пісню). Можна задіяти групу підтримки. Захід відбудеться 10 лютого в актовій залі школи.

Корисні посилання: 1 , 2, 3, 4 та інші.

Бажаю всім творчої наснаги!