Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 11 » День безпечного Інтернету
03:10
День безпечного Інтернету
Традицію відзначати Міжнародний день безпечного Інтернету започаткували в Європі  у 2004 році. У 2008 році 40 країн, в тому числі і Україна, взяли участь у цій акції. Міжнародний день безпечного Інтернету проводиться щороку другого вівторка лютого. Основне покликання цього Дня зробити Інтернет чистішим від негативних чинників.
З метою ознайомлення учнів з правилами безпеки в Інтернеті з учнями 2-5  класів було проведено ігрове заняття  "Безпечний Інтернет. Правила поведінки в мережі". Відбулися перегляд та обговорення мультфільмів "Інтернет","Дитячі поради щодо безпечної роботи в Інтернет". Оголошено конкурс малюнків на тему "Я і Інтернет"
.


У всіх класах проведено виховні години " Безпека в мережі Інтернет" , анкетування : "Чи контролюють батьки відвідування Інтернет, та найчастіша мета відвідування." 
 Учні 10 класу познайомили 5 класників з порталом http://www.onlandia.by/ Онляндия безпечна веб країна. 
Під час проведення заходу  діти були проінформовані про кращі інформаційні, довідкові, розважальні портали для дітей та молоді. Діти переконалися, що Інтернет містить  в собі безліч цікавої і корисної інформації, допомагає вчитися, розвиватися, спілкуватися з друзями. Головне -  дотримуватися правил Інтернет-етикету.

Переглядів: 643 | Додав: Администратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: