Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 9 » День безпечного Інтернету у школі
14:12
День безпечного Інтернету у школі

Сьогодні Інтернет відіграє важливу роль в житті сучасної людини. Глобальна мережа Інтернет – це необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями. Але необхідно пам’ятати про існування загроз в Інтернеті та приділяти підвищену увагу питанню безпеки. Адже вміщаючи в себе великий інформаційний , навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей.

9 лютого у нашій  школі проходив  День  безпечного Інтернету.  

У старших класах проведено інформаційні хвилинки. Для молодших школярів  єдина  виховна годину  "Безпека дітей в Інтернеті" 

Учні 7, 9, 10 класу  прийняли активну участь у  Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016». На жаль у зв'язку із перевантаженням інтернет-ресурсу "Про інтернет", де розташована просвітня онлайн-гра, під час проходження гри відбувалися  різноманітні помилки, що завадило отриманню сертифікатів. Організаторами прийнято рішення продовжити акцію на тиждень, запрошуємо приєднатися всіх бажаючих!  

Фотоматеріали

 

 

 

 

 

Переглядів: 475 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: