Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 21 » Про заходи безпеки життєдіяльності
18:04
Про заходи безпеки життєдіяльності

Наказ від 18.12.2018 №136

"Про заходи безпеки життєдіяльності Учасників навчально-виховного процесу на час зимових канікул та під час проведення Новорічних та Різдвяних свят"

На виконання наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації від 18 12 2018 № 275 «Про заходи безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процессу на час зимових канікул та під час проведення Новорічних та Різдвяних свят»  та з метою запобігання дитячого травматизму протягом зимового періоду та під час проведення новорічних та різдвяних свят та у відповідності до Законів України «Про охорону праці»,  «Про дорожній рух», «Кодексу цивільного захисту України», «Правил пожежної безпеки в Україні»

1. Затвердити план роботи щодо безпечного проведення  масових заходів у школі і за її межами та упередження нещасних випадів з дітьми у зимовий період 2018-2019 н.р., до 19.12.2018 рокк.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Реві Ж.С.:

1) Скласти графік проведення Новорічних та Різдвяних свят.

до 19.12.2018

2) Скласти графік гурткової роботи на зимових канікулах

з 25.12.2018 по 09.01.2018 р.

3. Призначити відповідальних Бєлих Г.Ф., завідуючу господарством, Котляра В.Ю., вчителя курсу «Захист Вітчизни»  за забезпечення заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності під час Новорічних та Різдвяних свят.

28.12.2018

4. Призначити відповідальних за забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів з дітьми класних керівників початкових класів та Котляра В.Ю., вчителя курсу «Захист Вітчизни».

5. Класним керівникам та класоводам:

1) провести з учасниками начально-виховного процесу додаткові інструктажі з правил безпеки життєдіяльності під час Новорічних та Різдвяних свят:

- пожежної безпеки;

- електробезпеки;

- безпеки дорожнього руху;

- з питань профілактики шлунково-кишкових захворювань;

- дотримання норм виробничої санітарії;

- правил поведінки в громадських місцях у період поширення епідемії грипу;

- поводження з незнайомими людьми та предметами;

- про небезпеку перебування на поверхні річок і водоймі;

- при використанні піротехніки.

6. Педагогу-організатору, Кравчук Л.В., заборонити використання прикрас і освітлювальних гірлянд, які можуть  загорітися та феєрверків, петард, інших піротехнічних виробів.

7. Завідуючій господарством, Бєлих Г.Ф., здійснити перевірку пожежної безпеки у місцях проведення масових заходів, наявність первинних засобів вогнегасіння (вогнегасники), стану евакуації виходів та можливості здійснення через них евакуацію.

8. Заступнику директора з навчальної роботи, Гуріній М.С., провести інструктажі щодо дотримання вимог пожежної безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят з педагогічним колективом та обслуговуючим персоналом.

9. Сестрі медичній, Топоровській А.В., перевірити наявність медичних аптечок та їх вміст.

10. Контроль за виконаннях даного наказу залишаю за собою.

В.о. директора  школи                                                  М.С.ГУРІНА

 

 

 

 

 

Переглядів: 385 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: