Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Апрель » 13 » Психологічна служба школи інформує: ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В ШКОЛІ
09:59
Психологічна служба школи інформує: ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В ШКОЛІ

Сьогодні особливо гостро постала проблема виховання здорової молоді. Ми добре знаємо, що здоров’я багато людей починає цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього природного скарбу.

Тому кожен із нас повинен свідомо ставитися до власного здоров’я, берегти найдорожчий скарб у житті. Недарма в народі кажуть, що здоров’я за гроші не купиш. За нього потрібно боротися. Тільки творча, духовно багата і здорова особистість зможе розв’язати як щоденні виробничі, так і масштабні завдання, які забезпечать не просто виживання, а й прогрес.

Бути здоровим – значить бути веселим і життєрадісним, із надією зустрічати новий день, відчувати себе по справжньому щасливим. Для цього необхідно зробити правильний вибір, щоб жити цікаво, самореалізовуватися, займатися фізкультурою, спортом, уміти організовувати дозвілля, відмовитися від шкідливих звичок. Варто зрозуміти, що серйозною проблемою підлітків є шкідливі звички та їхній негативний вплив на здоров’я. Тому нам потрібно сформувати потребу у збереженні власного здоров’я, у вивченні особливостей власного організму, в необхідності жити в гармонії з довкіллям.

Переглядів: 28 | Додав: inessa31karina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: