Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 9 » Smart-party "Світ без насилля
20:38
Smart-party "Світ без насилля

8 травня на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено Інформаційно-просвітницький захід для учнів, спрямований на формування у підлітків стійких переконань щодо норм культури миру, толерантності, протидії насиллю і конфліктам Smart-party "Світ без насилля".

На захід завітало дуже багато гостей #КопицяНаталія , #ПєйчеваСвітлана#БесликОльга#ТихомироваІнна#ОрлякВладислав які не лише були присутні, а активно працювали інструкторами на стаціях під час всього заходу. Емоції дітей зашкалювали, і це вони відобразили на яблуках, котрі отримали на останній станції після творчого завдання. Всі учасники отримали нові знання, навички та пам'ятні подарунки. Завершився захід частуванням всіх присутніх чаєм та піцою. Висловлюємо щиру подяку учням 10 класу:

Горбаньову Степану, Бєловій Ірині, Лигіну Дмитру, Павлію Олександру, Долі Олексію, Садикову Івану, 9 класу-Бєжан Максиму, 7 класу- Бєловій Діані - які корегували роботу всіх станцій під час всього заходу, допомогали гостям і отримали високу оцінку експертів! Захід 

Організатор заходу учасниця робочої групи "Єдність заради безпеки жінок Приазов'я" вчитель інформатики Мосьпан О. А. вдячна всім за надану підтримку та взаєморозуміння!

Більше фото з заходу

Переглядів: 207 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: