Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 22 » Українсько-естонський проект «Міксіке в Україні».
18:31
Українсько-естонський проект «Міксіке в Україні».

Проект "Міксіке в Україні"

Шановні учні, департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує, що в 2015/2016 навчальному році за підтримки Міністерства освіти і науки (лист МОНУ від 15.09.2015 № 2/2-14-1869-15) у навчальних закладах Запорізької області розпочинається реалізація міжнародного українсько-естонського проекту «Міксіке в Україні».  Участь у проекті для ЗНЗ України безкоштовна.

Адреса он-лайн ресурсу проекту МІКСІКЕ – освітнє онлайнове середовище   http://lviv.miksike.net

Всім бажаючим пропонуємо прийняти участь у І етапі змагань з усного рахунку. 

Прангліміне I етап. Статичний триатлон: 20 жовтня - 10 листопада  
    Цей етап триватиме з 20 жовтня (7.00) - 10 листопада (22.00) 2015 року. На цьому етапі учасників чекає Статичний триатлон. Для успішної участі в змаганнях важливо ознайомитись з правилами участі на сторінці Прагліміне.  Рекомендуємо перед початком змагань пройти тренування на відповідній сторінці. ВАЖЛИВО! Кожний учасник має лише ОДНУ СПРОБУ ! Кожен учасник має 20 хвилин для виконання всіх завдань кожного етапу. Не можна змінювати особисті дані користувача-учасника змагань впродовж усіх трьох етапів змагань та фіналу,тобто  учасник повинен використовувати лише одне ім’я користувача (логін)!   Учасник може взяти участь у трьох або принаймні в двох етапах. Перевірте,будь ласка, інформацію про область, район та назву навчального закладу у вашому обліковому записі (після авторизації перейдіть у закладку "Мої налаштування"). Бажаємо всім  високих результатів.


Залучайтесь до проекту!
Детальну інформацію можна отримати у кабінеті інформатики у шкільного координатора конкурса  "Міксіке в Україні"  учителя інформатики Мосьпан О.А.
Переглядів: 483 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: