Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 20 » Заходи до дня безпечного Інтернету
23:17
Заходи до дня безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» весь світ відзначав День безпечного Інтернету. Мільйони людей об’єдналися заради позитивних змін щодо кібербезпеки. Саме цей день був покликаний привернути увагу до проблем порушення прав і свобод людини в Інтернеті та шляхів їх подолання.

Учні та вчителі нашої школи також активно долучилися до заходів, присвячених Всесвітньому Дню Безпечного Інтернету, що були організовані вчителем інформатики Мосьпан О.А. та учнями 9 класу. Завдяки спільним зусиллям вчителів та учнів тиждень Безпечного Інтернету в нашій школі не залишив осторонь жодного з великої шкільної родини. Психологом Г.О. було проведено соціологічне опитування учнів 2-11 класів «Я в Інтернеті», з результатами якого всі присутні учні та вчителі були ознайомлені під час загально- шкільної виховної години для учнів початкової школи та 5-11 класів. Жодного з присутніх не залишала байдужим сценка "На Олімпі", яка була підготовлена педагогом організатором Кравчук Л.В. та учнями 9 класу Долею Олексієм, Горбаньовим Степаном, Івановим Андрієм, 10 класа Школою Дариною та 11 класу Чердаклієвою Лерою.

7 лютого учні 8-9 класів приєдналися до Всеукраїнського онлайн-уроку, який проводила мережна академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC, всі учасники отримали доступ до курсу Мережної академії Сisco"Вступ до Кібербезпеки" і на протязі наступного тижня спробують отримати сертифікати.

Фото та відео матеріали можна переглянути за посиланням (сценарій, презентація, відео "Найжахливіший тиждень Петрика",  відео "Корисні підказки 2. Увага! Інтернет!", відео-сценка "На Олімпі" , відео1)

 

Під час заходів були використані матеріали з мережі Інтернет.

 

Переглядів: 669 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: